ГОСПОДИН ЕРЛИНГ О РЕЗЕРВНОМ ТИМУ НОРВЕШКЕ: "Рекао сам да ме није брига" Нормалан став 27.06.2026. 19:41 Пише: Марко Мојовић Facebook WhatsApp Facebook Messenger Viber Link Коментари (0) Име Comment text Услови коришћења Пошаљи