ЕКСПЕРТ ЗА БИЗАРНЕ ГОЛОВЕ Садик опет погодио, ГРОБАРИ се већ радују! Али каква шмекерица на крају (ВИДЕО)

30.03.2021. 21:41
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Апсолутно у свом стилу.

Фудбалери Алмерије савладали су Малагу у 32. колу шпанске Сегунде. Они су на гостовању успели да славе 3:0.

ПИКСИЈЕВА МАГИЈА - Шта то има НОВА репрезентација Србије, а што није имала пре?

И ОРЛИЋИ СЛАВИЛИ Наши момци савладали Турке, једини гол постигао фудбалер Партизана

ШТА СЕ ДЕСИЛО? Умало трагичар! Азер се подметнуо "Нисам га ни видео" Објаснио сваки детаљ пенала (ВИДЕО)

До полувремена је већ било 2:0, а голове су постигли Робертоне и Лазо. У 27. минуту је судија свирао пенал над Умаром Садиком, али после гледања ВАР-а, пенал је поништен.

Ипак, бивши нападач Партизана је погодио мрежу у 77. минуту. Прво је скроз са аут-линије шутирао на празан гол, али му је дефанзивац одбио лопту са линије да би у наставку акције спољним делом стопала погодио. Он је донео коначан резултат својим голом.

За екипу Малаге је са клупе ушао Стефан Шћеповић, такође бивши нападач Партизана.

Ово је Садику био 17. гол у Алмерији. Наиме, ако стигне до 20 погодака у сезони, Партизану од шпанске екипе следује још 500.000 евра на ранијих 5.000.000 колико је износило фиксно обештећење за трансфер. Идентичан бонус биће активиран када Нигеријац одигра 50. утакмицу за шпански клуб, а ако се Алмерија током Садиковог боравка у клубу пласира у Примеру, црно-белима ће припасти додатних 3.000.000 евра.