EKSPERT ZA BIZARNE GOLOVE Sadik opet pogodio, GROBARI se već raduju! Ali kakva šmekerica na kraju (VIDEO)

30.03.2021. 21:41
Umar Sadik
Umar Sadik / Izvor: Foto: streamja printscreen/MN Press

Apsolutno u svom stilu.

Fudbaleri Almerije savladali su Malagu u 32. kolu španske Segunde. Oni su na gostovanju uspeli da slave 3:0.

PIKSIJEVA MAGIJA - Šta to ima NOVA reprezentacija Srbije, a što nije imala pre?

I ORLIĆI SLAVILI Naši momci savladali Turke, jedini gol postigao fudbaler Partizana

ŠTA SE DESILO? Umalo tragičar! Azer se podmetnuo "Nisam ga ni video" Objasnio svaki detalj penala (VIDEO)

Do poluvremena je već bilo 2:0, a golove su postigli Robertone i Lazo. U 27. minutu je sudija svirao penal nad Umarom Sadikom, ali posle gledanja VAR-a, penal je poništen.

Ipak, bivši napadač Partizana je pogodio mrežu u 77. minutu. Prvo je skroz sa aut-linije šutirao na prazan gol, ali mu je defanzivac odbio loptu sa linije da bi u nastavku akcije spoljnim delom stopala pogodio. On je doneo konačan rezultat svojim golom.

Za ekipu Malage je sa klupe ušao Stefan Šćepović, takođe bivši napadač Partizana.

Ovo je Sadiku bio 17. gol u Almeriji. Naime, ako stigne do 20 pogodaka u sezoni, Partizanu od španske ekipe sleduje još 500.000 evra na ranijih 5.000.000 koliko je iznosilo fiksno obeštećenje za transfer. Identičan bonus biće aktiviran kada Nigerijac odigra 50. utakmicu za španski klub, a ako se Almerija tokom Sadikovog boravka u klubu plasira u Primeru, crno-belima će pripasti dodatnih 3.000.000 evra.