ГРУПА У КОЈОЈ ЈЕ СРБИЈА: Бивши Звездин играч матирао репрезентацију некадашњег селектора Орлова

24.03.2023. 20:04
Nikola Krstović
Никола Крстовић / Извор: Реутерс

Однели сва три бода.

Фудбалери Црне Горе славили су на гостовању Бугарској (1:0) на старту квалификација за Европско првенство у групи у којој игра и селекција Србије.

(УЖИВО) ОРЛОВИ ПРВИ ПУТ ПОСЛЕ КАТАРА: Србија - Литванија

(САСТАВИ) Пикси се одлучио за Ераковића, али и УДАРНИЧКИ НАПАД! Формација се НЕ МЕЊА

Чврсто и уједначено прво полувреме најавило је неизвесност и у других 45 минута, иако је у првој половини меча нешто конкретнији био домаћин.

У наставку меча у игру је између осталих ушао и Стеван Јоветић, а обе селекције су биле још опрезније на самом терену.  У 70. минуту, после добре акције Црне Горе, лопта је стигла до некадашњег играча Звезде Николе Крстовића који је успео да матира голмана домаћих за 1:0.

Чета коју са клупе предводи бивши селектор Србије, Младен Крстајић кренула је напред, како би стигла до поравнања, и имали су одличну шансу у завршници, али је Савић успео да избаци лопту са гол линије.

У наредној рунди, Црна Гора 27. марта игра против Србије у Подгорици, док ће Бугарска гостовати селекцији Мађарске.