GRUPA U KOJOJ JE SRBIJA: Bivši Zvezdin igrač matirao reprezentaciju nekadašnjeg selektora Orlova

24.03.2023. 20:04
Nikola Krstović
Nikola Krstović / Izvor: Reuters
Odneli sva tri boda.

Fudbaleri Crne Gore slavili su na gostovanju Bugarskoj (1:0) na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u grupi u kojoj igra i selekcija Srbije.

(UŽIVO) ORLOVI PRVI PUT POSLE KATARA: Srbija - Litvanija

(SASTAVI) Piksi se odlučio za Erakovića, ali i UDARNIČKI NAPAD! Formacija se NE MENJA

Čvrsto i ujednačeno prvo poluvreme najavilo je neizvesnost i u drugih 45 minuta, iako je u prvoj polovini meča nešto konkretniji bio domaćin.

U nastavku meča u igru je između ostalih ušao i Stevan Jovetić, a obe selekcije su bile još opreznije na samom terenu.  U 70. minutu, posle dobre akcije Crne Gore, lopta je stigla do nekadašnjeg igrača Zvezde Nikole Krstovića koji je uspeo da matira golmana domaćih za 1:0.

Četa koju sa klupe predvodi bivši selektor Srbije, Mladen Krstajić krenula je napred, kako bi stigla do poravnanja, i imali su odličnu šansu u završnici, ali je Savić uspeo da izbaci loptu sa gol linije.

U narednoj rundi, Crna Gora 27. marta igra protiv Srbije u Podgorici, dok će Bugarska gostovati selekciji Mađarske.