ЋЕЛАВИ ПРЕПОТЕНКО: Стеван Мојсиловић је пре 12 година причао о тренерској превари и гадно погрешио
Дуго се препричавао сукоб на конференцији за медије пре 12 година после утакмице Партизана и Рада.
Тада је Стеван Мојсиловић који је седео на клупи "Грађевинара", отптужио стратега црно-белих Марка Николић да "ћелави препотенко" и "тренерска превара".
Николић је тада у јеку борбе са Црвеном звездом за титулу прокоментарисао како Грађевинари на Маракану стижу обријани и очешљани (и да ће одмарати поједине играче за меч са Доњим Сремом), као и да то није у складу са светлом традицијом клуба са Бањице, што је Мојсиловића прилично избацило из такта.
-О којој традицији он прича? О његовом раду, клубу који је он водио и због људи који су га водили дошао је Стеван Мојсиловић да вади кестење из ватре. Тај ћелави препотенко на клупи Партизана боље да ћути. Све је уништио, а добио је екипу која је имала предност. Да у овој земљи постоји синдикат тренера, њему би одузели дозволу за рад, јер се свиме бави, осим својим послом. Напада судије и друге људе. Пре меча је хтео да ми навуче проблеме на врат, али није успео. Нека се остави Стеве Мојсиловића на миру. Он је једна обична тренерска превара- у једном даху је тада поручио Мојсиловић и гадно погрешио и још више се огрешио.
"Тренерска превара" је од тада почела да сакупља трофеје, а било је их је буквално у сваком клубу у којем је радио.
• Партизан - титула и Куп Србије
• Видеотон - титула и Куп Мађарске
• Цска Москва - Куп Русије
• Локомотива Москва - Куп Русије
• Шабаб Ал Ахли - Суперкуп УАЕ и Суперкуп Катара и УАЕ
• Аек - оверена титула у Грчкој
Стеван Мојсиловић се не може похвалити трофејија. Последњи клуб који је тренирао била Јошаница која се такмичи у Српкој лиги група запад. Бавио скаутиног младих играча у ОФК Београду и Црвеној звезди. Крајем прошле године постављен је за спортског директора Спартака из Суботице. Суботичани су после 17 година испали из елитне лиге.