ЧУКА НИЈЕ МОГЛА: Твенте носи два гола предности у Холандију (ВИДЕО)

04.08.2022. 21:51
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Меч се играо на стадиону Партизана.

Фудбалери Чукаричког поражени су од Твентеа (1:3) у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу конференција.

Летња занимација током августа вредна 800.000 динара

ОВО ДО САДА НИЈЕ ВИЂЕНО: Огласио се Партизан, ево зашто су навијачи избачени са трибина

КОРНЕРИ КОБНИ ПО ЦРНО-БЕЛЕ: Партизан пао у Ларнаки после преокрета

Није добро почело по домаће, пошто је већ у првом минуту Ван Волфсвинкел био у стопостотној шанси, али се Мићовић истакао одличном интервенцијом. Што није тада јесте се десило седам минута касније. Дан Ротс је био највиши после једног центаршута и главом довео у предност Холанђане.

Домаћи су успели да припрете у неколико наврата у наставку првог полувремена, најбољу прилику је имао Бадамоси. Ипак, у 31. минуту поново се затресла мрежа Мићовића.

Влап је примио лопту на ивици пенала и резантним ударцем дуплирао предност своје екипе.

До краја полувремена још један гол у мрежи Чукаричког, Бенет је умакао одбрани и преварио Мићовића.

Домаћи су у наставак меча ушли растерећеније и то се видело одмах на старту. Прво је запретио Аџић у 50. минуту, голман Унерстал је добро интервенисао.

Тај добар старт у другом делу је крунисан голом у 59. минуту. Аџић је асистирао, а Ковач је био егзекутор.

Изабраници тренера Керкеза су покушавали да се врате у меч, али није дошло до промене резултата и у Холандију одлазе са дефицитом од два гола.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте умеће са лоптом Иване Игњантовић, бивше девојке Звездиног голмана Зорана Поповића