ČUKA NIJE MOGLA: Tvente nosi dva gola prednosti u Holandiju (VIDEO)

04.08.2022. 21:51
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press
Meč se igrao na stadionu Partizana.

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su od Tventea (1:3) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Letnja zanimacija tokom avgusta vredna 800.000 dinara

OVO DO SADA NIJE VIĐENO: Oglasio se Partizan, evo zašto su navijači izbačeni sa tribina

KORNERI KOBNI PO CRNO-BELE: Partizan pao u Larnaki posle preokreta

Nije dobro počelo po domaće, pošto je već u prvom minutu Van Volfsvinkel bio u stopostotnoj šansi, ali se Mićović istakao odličnom intervencijom. Što nije tada jeste se desilo sedam minuta kasnije. Dan Rots je bio najviši posle jednog centaršuta i glavom doveo u prednost Holanđane.

Domaći su uspeli da priprete u nekoliko navrata u nastavku prvog poluvremena, najbolju priliku je imao Badamosi. Ipak, u 31. minutu ponovo se zatresla mreža Mićovića.

Vlap je primio loptu na ivici penala i rezantnim udarcem duplirao prednost svoje ekipe.

Do kraja poluvremena još jedan gol u mreži Čukaričkog, Benet je umakao odbrani i prevario Mićovića.

Domaći su u nastavak meča ušli rasterećenije i to se videlo odmah na startu. Prvo je zapretio Adžić u 50. minutu, golman Unerstal je dobro intervenisao.

Taj dobar start u drugom delu je krunisan golom u 59. minutu. Adžić je asistirao, a Kovač je bio egzekutor.

Izabranici trenera Kerkeza su pokušavali da se vrate u meč, ali nije došlo do promene rezultata i u Holandiju odlaze sa deficitom od dva gola.

BONUS VIDEO: Pogledajte umeće sa loptom Ivane Ignjantović, bivše devojke Zvezdinog golmana Zorana Popovića