ЈУНАЈТЕД СЛАВИ ГАРНАЧА: Тинејџер у надокнади СРУШИО Фулам (ВИДЕО)

13.11.2022. 19:34
Garnačo
Гарначо / Извор: Реутерс

Домаћи су били без помоћи Александра Митровића.

Фудбалери Манчестер јунајтеда славили су на гостовању Фуламу (2:1) у последњем мечу јесењег дела Премијер лиге.

СЕРИЈА А: Матић голчином у судијској надокнади донео бод Роми против Торина (ВИДЕО)

СРБИН НА УДАРУ: Хулигани у Риму оштетили ауто Немање Матића

ИНТЕР СЛАВИО: Џеко оборио рекорд Синише Михајловића

Екипа Марка Силве је била без помоћи првог нападача Александра Митровића који је још увек повређен.

До предности Јунајтед је стигао у 14. минуту. Изгубили су лопту домаћи на средини терена, уследила је контра гостију коју је сјајно завршио Кристијан Ериксен.

Ђаволе је победе могао да кошта њихов бивши играч Данијел Џејмс. Сјајно је играо крилни фудбалер откад је ушао на терен као резерва, а у 61. минуту постигао је изједначујући гол.

Погодак врло сличан Јунајтедовом, сјајно је контру завршио Џејмс.

У наставку су претили и једни и други и када се чинило да ће се меч завршити нерешеним резултатом... велики шок за домаће.

Талентовани Алејандро Гарначо је искористио збуњеност у одбрани Котиџерса, и фино предњим делом стопала погодио даљи угао и донео велико славље гостујућим навијачима.

У првој утакмици дана Астон Вила је забележила победу на гостовању Брајтону (2:1).