НИЈЕ ПОМОГАО НИ ГУДЕЉЕВ ПОГОДАК: Бразилски "топ" срушио Севиљу! Онана одбранио пенал у последњем минуту и донео победу Јунајтеду (ВИДЕО)

24.10.2023. 22:59
Nemanja Gudelj
Немања Гудељ / Извор: Реутерс

На крају пораз Андалужана.

Одиграни су мечеви група А,Б,Ц и Д групне фазе Лиге шампиона.

ЛИГА ШАМПИОНА: Бајерн преживео Истанбул, Интер бољи од Салцбурга (ВИДЕО)FK Bajern

ЛИГА ШАМПИОНА: Бајерн преживео Истанбул, Интер бољи од Салцбурга (ВИДЕО)

СА РЕАЛОМ ЈЕ ОСВОЈИО ТРИ ТИТУЛЕ: Преминуо бивши играч Краљевског клубаKarlos Gerini

СА РЕАЛОМ ЈЕ ОСВОЈИО ТРИ ТИТУЛЕ: Преминуо бивши играч Краљевског клуба

ДЕФИНИТИВНО ЈЕ! Саша Илић има нови посаоSaÅ¡a Ilić

ДЕФИНИТИВНО ЈЕ! Саша Илић има нови посао

Српски репрезентативац Немања Гудељ био је стрелац за Севиљу у поразу од Арсенала (1:2). Тобџије су преко бразилског тандема Мартинели - Жесус повели 2:0, да би Гудељ у 58. минуту смањио резултат поготком главом после асистенције Ракитића.

Други енглески представник, Манчестер јунајтед успео је коначно да слави у Лиги шампиона и то на невероватан начин. Поражен је Копенхаген - 1:0. Стрелац јединог био је Хари Мегвајер у 72. минуту. Ериксен је уписао асистенцију, а у завршници права драма.

Пенал је досуђен за госте у 95. минуту. Ларсон је преузео одговорност, али је Онана изашао као победник и јунак тима Ерика Тен Хага.

Реал Мадрид је наставио са доминатним партијама у Лиги шампиона пошто су у трећој рунди савладали и Брагу у гостима (3:1) и сада су на корак од пласмана у осмину финала.

Родриго је "отворио" мрежу Португалаца у 16. минуту. Феноменални ове сезоне, Џуд Белингем је удвостручио предност нешто после истека сата игре, да би коначан резултат Ђало у 63. минуту и мало ублажио пораз Браге.