РЕАЛ СЕ МУЧИО И СЛАВИО: Модрић начео Севиљу, Ламела вратио наду, али крај припао "краљевима" (ВИДЕО)

22.10.2022. 23:21
Luka Modrić
Лука Модрић / Извор: Профимедиа

Занимљив дуел.

У последењм суботњем мечу 11. кола Примере, Реал Мадрид савладао је Севиљу резултатом 3:1.

УЗАЛУД: Мајсторска акција Терзића, Миленковића и гол Јовића против Интера! Онда - стадион утихнуо (ВИДЕО)

ХАЛАНД НЕЗАУСТАВЉИВ: Сити на леђима Норвежанина срушио Брајтон, Карамеле без муке разбиле Кристал Палас

ВРАТИО СЕ: Дегенек поново у Звездиној опреми, придружио се тренинзима београдског клуба (ФОТО)

На почетку меча Зинедин Зидан и Лука Модрић дочекали су Карима Бензему, освајача Златне лопте.

Лука Модрић је на најбољи начин започео свој 450. меч у дресу Реала – већ у шестом минуту је постигао гол и донео свом тиму предност.

Водио је Реал све до 54. минута када је за 1:1 погодио Ерик Ламела.

Напади су се исплатили Реалу коме је припао финиш утакмице.

Домаћи су поново повели у 79. минуту преко Лукаса, уз асистенцију Винисијуса, да би непуна три минута касније Федерико Валверде погађа за 3:1.

Реал на првом месту на табели, са 31 бодом из десет победа и једним ремијем. Севиља је склизнула на 14. место након петог пораза у сезони.