БУНДЕСЛИГА: Навијач са трибина сишао и заменио судију на мечу Волфсбург - Келн

Србија Данас/Тањуг
Volfsburg - Keln
Волфсбург - Келн / Извор: Фото: Профимедиа/ ИМАГО

Дуел је завршен без победника (1:1).

Гледалац на фудбалској утакмици у Немачкој сишао је са трибина и заменио четвртог судију, који је био повређен, на мечу Волфсбург-Келн (1:1).

ЛУДИЛО У БАРСЕЛОНИ: Пало је осам погодака, а одлучујући у деветом и 12 минуту надокнадеBarselona - Viljareal

ЗАМАЛО ДО ПОБЕДЕ УЗ ВИШЕ ОД 70 МИНУТА СА ИГРАЧЕМ МАЊЕ: Влаховић погодио, али Јуве није славиоDuÅ¡an Vlahović

БАЈЕРН СЛАВИО У БАВАРСКОМ ОБРАЧУНУ: Србин постигао гол за немачког великанаAleksandar Pavlović

БАЈЕРН СЛАВИО У БАВАРСКОМ ОБРАЧУНУ: Србин постигао гол за немачког великана

Бундеслигашки меч у Волфсбургу био је прекинут у 14. минуту, када је играч Келна Макс Финкграфе нехотице погодио лоптом у лице помоћног судију Торбена Зивера.

Зивер је био ошамућен и морао је да напусти терен, а заменио га је четврти судија, Николас Виндер, наводи АП.

Након што је са разгласа спикер питао да ли на трибинама има квалификованих судија, јавио се Тобијас Крул (32) и преузео улогу четвртог судије.

Крул је голман у шестолигашком клубу МТВ Гифхорн, а након што је сишао са трибина, обукао је црну тренерку и представљао званично лице.