BUNDESLIGA: Navijač sa tribina sišao i zamenio sudiju na meču Volfsburg - Keln

Srbija Danas/Tanjug
Volfsburg - Keln
Volfsburg - Keln / Izvor: Foto: Profimedia/ IMAGO

Duel je završen bez pobednika (1:1).

Gledalac na fudbalskoj utakmici u Nemačkoj sišao je sa tribina i zamenio četvrtog sudiju, koji je bio povređen, na meču Volfsburg-Keln (1:1).

LUDILO U BARSELONI: Palo je osam pogodaka, a odlučujući u devetom i 12 minutu nadoknadeBarselona - Viljareal

ZAMALO DO POBEDE UZ VIŠE OD 70 MINUTA SA IGRAČEM MANJE: Vlahović pogodio, ali Juve nije slavioDušan Vlahović

BAJERN SLAVIO U BAVARSKOM OBRAČUNU: Srbin postigao gol za nemačkog velikanaAleksandar Pavlović

BAJERN SLAVIO U BAVARSKOM OBRAČUNU: Srbin postigao gol za nemačkog velikana

Bundesligaški meč u Volfsburgu bio je prekinut u 14. minutu, kada je igrač Kelna Maks Finkgrafe nehotice pogodio loptom u lice pomoćnog sudiju Torbena Zivera.

Ziver je bio ošamućen i morao je da napusti teren, a zamenio ga je četvrti sudija, Nikolas Vinder, navodi AP.

Nakon što je sa razglasa spiker pitao da li na tribinama ima kvalifikovanih sudija, javio se Tobijas Krul (32) i preuzeo ulogu četvrtog sudije.

Krul je golman u šestoligaškom klubu MTV Gifhorn, a nakon što je sišao sa tribina, obukao je crnu trenerku i predstavljao zvanično lice.