ЛШ: Омладинци ПОДВИГОМ усред Минхена направили ДОБРУ увертиру Милојевићевој чети

18.09.2019. 17:53
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Youtube Printscreen

Први тимови играће од 21 час.

Омладинци Бајерна и Црвене звезде одиграли су без голова у утакмици првог кола Лиге шампиона, што се може сматрати добрим резултатом и добром увертиром за меч првих тимова који ће почети у 21 час. У последњих неколико минута меча који је судија продужио за чак седам, екипа Славољуба Ђорђевића је играла без Андрије Радуловића који је добио други жути картон. За то кратко време, домаћин није успео да искористи бројчану надмоћ.

Нешто раније, у овој истој групи Олимпијакос и Тотенхем су одиграли нерешено - 1:1.

ТРЕСЕ СЕ МИНХЕН: Делије певају о Косову, немачка полиција у ЧУДУ (ВИДЕО)

ДЕЛИЈЕ ОКУПИРАЛЕ МИНХЕН: Немци не верују, сваки навијач Звезде дао је по 17,95 евра (ВИДЕО)

ПОЛИЦИЈА У ПРИПРАВНОСТИ: Навијачи два тима заједно у кафићу (ВИДЕО)

Београдски црвено-бели меч у Минхену започели су у следећем саставу: Катић, Митровић, Миликић, Лукић, Благојевић, Илић, Новаковић, Пантовић, Пиплица, Радуловић и Бабић, а у другом полувремену шансу су добили Матић, Писар и Лазетић. Ђорђевић није могао да рачуна на Борисава Бурмаза који је због повреде остао у Београду. У постави су били углавном момци рођени 2002. године.

У првом полувремену, шансе за Звезду нису реализовали Новаковић, Благојевић и Пиплица, али је мрежа Бајерна нетакнута. У 33. минуту, Бабић је одлично прошао по левој страни и упутио центаршут на другу стативу, али није било саиграча да заврше акцију. У 41. минуту, имао је и Бајерн прилику и то велику, али је голман Катић одбранио шут Мосандла.

Друго полувреме је почело као и прво, наставили су црвено-бели да играју пресинг на дефанзивце Бајерна, док су Баварци покушавали из контранапада да запрете. Управо је после добре акције немачког тима, Херман у 58. минуту погодио пречку, док је на другој страни запретио Пантовић када је мало фалило да после центаршута са десне стране доведе Звезду у вођство. Десет минута касније и још једна добра прилика за Бајерн када се Куни нашао испред Катића, али шутирао поред гола. Фудбалери Бајерна су имали још шансу у 83. минуту када је на повратну лопту са десне стране натрчао Рајн и снажно шутирао без много размишљања, али је Катић поново био сигуран.

Овим бодом, наравно, много више могу да буду задовољни гости из Београда.

Погледајте како изгледа Фани Негуеша, бивша вереница фудбалера Марија Балотелија