СТАНОЈЕВИЋ ПОНОСАН НА ИГРАЧЕ: Изнели су утакмицу на најбољи могући начин упркос стресу који су преживели

05.05.2021. 18:00
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Стратег црно-белих задовољан тријумфом.

Фудбалери Партизана лако су изашли на крај са ТСЦ-ом у утакмици 35. кола Суперлиге Србије. Парни ваљак је госте из Бачке Тополе савладао резултатом 3:1 (0:0).

Тренер црно-белих, Александар Станојевић, сумирао је своје утиске након меча у Хумској.

СПОРТ ЈЕ УВЕК У МОДИ - АСОВИ ПОЗИВАЈУ ДЕВОЈЧИЦЕ У БЕСПЛАТНУ ШКОЛУ ОДБОЈКЕ

СРЕДА СА МНОГО ПОТРЕСА У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Огласили су се и из ФСС-а

БИВШИ КАПИТЕН ЗВЕЗДЕ САМО РАШИРИО РУКЕ: Партизан повео из пенала - видите Петковићев старт за најстрожу казну (ВИДЕО)

- Имали смо проблема у почетку меча, мучили су нас, могли су гол да нам дају, али ја сам поносан на момке који су ову утакмицу изнели на најбољи могући начин упркос стресу који су проживљавали протеклих дана - рекао је Станојевић.

Младен Крстајић, шеф стручног штаба ТСЦ-а, кратко је прокоментарисао убедљив пораз своје екипе.

- Партизан је био у проблему у првом полувремену, нисмо искористили своје шансе. У другом полувремену смо скупо платили пропуштене прилике. Партизан је заслужено победио.

Челси је из Мадрида за Лондон понео сјајних 1:1 за Лондон, и вечерас (21.00) ће покушати да их материјализује и избори пласман у финале Лиге шампиона. Али и Реал има исте амбиције, па нас чека узбудљив меч. Квота на кеца је 2,35, на нови икс 3,20, а на двојку 3,15. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси – Реал Мадрид.