ПОСЛЕ ДРАМЕ У ЧАЧКУ: И Ђукић и Спасић незадовољни (ФОТО)

29.10.2017. 20:05
Miroslav Đukić
Мирослав Ђукић / Извор: МН Press

Партизан и Борац одиграли 1:1.

Фудбалери Партизана победили су Борац 1:2 у Чачку, у мечу 15. колу Суперлиге Србије. Домаћин је могао до једног бода, али је Зоран Тошић из слободног ударца у 97. минуту донео тријумф Партизану, а претходно је у 87. минуту голман Борца Владимир Бајић одбранио Тошићу једанаестерац. Овом победом је Партизан остао на четри бода заостатка у односу на Црвену звезду, а тренер црно-белих Мирослав Ђукић није био најзадовољнији после меча упркос победи.

СУПЕРЛИГА: Тошић од ТРАГИЧАРА до ЈУНАКА, Партизан се СПАСАО у Чачку! (ВИДЕО)

ГРОБАРИ ЗАПАЛИЛИ ТВИТЕР: Навијачи СЛАВИЛИ победу и ПОДЕЛИЛИ мишљења о Тошићу! (ФОТО)

- Борац је бољи него што се мисли. Знао сам да ће бити тешка утакмица. Терен је био тежак за играње. Имали смо много шанси, нисмо их искористили и ушли смо у проблем - истакао је Ђукић.

Igor Spasić
Игор Спасић / Извор: МН Press

Још више је био незадовољан тренер Борца и некадашњи играч и помоћни тренер Партизана Игор Спасић, што је и разумљиво пошто су његови играчи у последњим тренуцима утакмице остали без важног бода.

- Наравно да се игра док судија не свира крај, али ово фудбалу уопште није потребно. Да се седам минута продужи утакмица без икаквог разлога. Партизан је узео бодове, дошли су њих. Добро смо се предсавили и најреалније би било да је остало 1:1. Јесте, цро-бели су промашили и пенал... Жао ми је због момака који су одиграли заиста добро. На крају се све завршило онако како не треба. Желим Партизану све најбоље у наставку