POSLE DRAME U ČAČKU: I Đukić i Spasić nezadovoljni (FOTO)

29.10.2017. 20:05
Miroslav Đukić
Miroslav Đukić / Izvor: MN Press

Partizan i Borac odigrali 1:1.

Fudbaleri Partizana pobedili su Borac 1:2 u Čačku, u meču 15. kolu Superlige Srbije. Domaćin je mogao do jednog boda, ali je Zoran Tošić iz slobodnog udarca u 97. minutu doneo trijumf Partizanu, a prethodno je u 87. minutu golman Borca Vladimir Bajić odbranio Tošiću jedanaesterac. Ovom pobedom je Partizan ostao na četri boda zaostatka u odnosu na Crvenu zvezdu, a trener crno-belih Miroslav Đukić nije bio najzadovoljniji posle meča uprkos pobedi.

SUPERLIGA: Tošić od TRAGIČARA do JUNAKA, Partizan se SPASAO u Čačku! (VIDEO)

GROBARI ZAPALILI TVITER: Navijači SLAVILI pobedu i PODELILI mišljenja o Tošiću! (FOTO)

- Borac je bolji nego što se misli. Znao sam da će biti teška utakmica. Teren je bio težak za igranje. Imali smo mnogo šansi, nismo ih iskoristili i ušli smo u problem - istakao je Đukić.

Igor Spasić
Igor Spasić / Izvor: MN Press

Još više je bio nezadovoljan trener Borca i nekadašnji igrač i pomoćni trener Partizana Igor Spasić, što je i razumljivo pošto su njegovi igrači u poslednjim trenucima utakmice ostali bez važnog boda.

- Naravno da se igra dok sudija ne svira kraj, ali ovo fudbalu uopšte nije potrebno. Da se sedam minuta produži utakmica bez ikakvog razloga. Partizan je uzeo bodove, došli su njih. Dobro smo se predsavili i najrealnije bi bilo da je ostalo 1:1. Jeste, cro-beli su promašili i penal... Žao mi je zbog momaka koji su odigrali zaista dobro. Na kraju se sve završilo onako kako ne treba. Želim Partizanu sve najbolje u nastavku