ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул и Сити не посустају

10.02.2024. 19:31
Jirgen Klop
Јирген Клоп / Извор: Реутерс

Оба тима су славила на свом терену.

Ливерпул наставља да иде ка титули шампиоан Енглеске. Изабраници Јиргена Клопа су сигурном игром уписали вредна три бода пошто су савладали Барнли резултатом 3:1 у 24. колу Премијер лиге.

Адријан Муту га доводи! Он ВИШЕ НИЈЕ играч Звезде, Милојевић одлучио да не рачуна на њега - сад ће у КОМШИЛУКAdrijan Mutu

ОДБРАНИЛИ СУ ТИТУЛУ ШАМПИОНА АЗИЈЕ: Афиф је постигао хет-трик у финалу! И то КАКАВ (ВИДЕО)Akram Afif

СВЕ ЋЕ СЕ ПРОМЕНИТИ: Милојевић најавио боље дане када дођу ДВА квалитетна играчаVladan Milojević

Ливерпул је дошао у вођство поготком Диога Жоте после корнера (31. минут), да би до одласка на одмор Барнли успео да изједначи преко Дара Ошеја у последњем минуту првог дела.

У наставку су до тријумфа дошли головима головима Луиса Дијаза у 52. односно Дарвина Нуњеса у 79. минуту осигурали тријумф.

Претходно је и Манчестер сити савладао на свом терену Евертон са 2:0 и ове две екипе настављају велику борбу за титулу у Премијер лиги.