PREMIJER LIGA: Liverpul i Siti ne posustaju

10.02.2024. 19:31
Jirgen Klop
Jirgen Klop / Izvor: Reuters

Oba tima su slavila na svom terenu.

Liverpul nastavlja da ide ka tituli šampioan Engleske. Izabranici Jirgena Klopa su sigurnom igrom upisali vredna tri boda pošto su savladali Barnli rezultatom 3:1 u 24. kolu Premijer lige.

Adrijan Mutu ga dovodi! On VIŠE NIJE igrač Zvezde, Milojević odlučio da ne računa na njega - sad će u KOMŠILUKAdrijan Mutu

ODBRANILI SU TITULU ŠAMPIONA AZIJE: Afif je postigao het-trik u finalu! I to KAKAV (VIDEO)Akram Afif

SVE ĆE SE PROMENITI: Milojević najavio bolje dane kada dođu DVA kvalitetna igračaVladan Milojević

Liverpul je došao u vođstvo pogotkom Dioga Žote posle kornera (31. minut), da bi do odlaska na odmor Barnli uspeo da izjednači preko Dara Ošeja u poslednjem minutu prvog dela.

U nastavku su do trijumfa došli golovima golovima Luisa Dijaza u 52. odnosno Darvina Nunjesa u 79. minutu osigurali trijumf.

Prethodno je i Mančester siti savladao na svom terenu Everton sa 2:0 i ove dve ekipe nastavljaju veliku borbu za titulu u Premijer ligi.