ПРЕОКРЕТ ”ВУЧИЦЕ”: Рома славила против Сасуола!

Фудбалери Роме савладали су Сасуоло резултатом 2:1, у оквиру 14. кола Серије А.

КРАЈ СЕРИЈЕ ПОБЕДА БАЈЕРА: Реми Леверкузена и Дортмунда FK Borusija Dortmund

КРАЈ СЕРИЈЕ ПОБЕДА БАЈЕРА: Реми Леверкузена и Дортмунда

СЈАЈАН МЕЧ НА ЕТИХАДУ: Сон дао и узео, на крају реми Ситија и ТотенхемаFK Mančester siti, FK Totenhem

СЈАЈАН МЕЧ НА ЕТИХАДУ: Сон дао и узео, на крају реми Ситија и Тотенхема

ТСЦ ПОТВРДИО БОДОВЕ ИЗ ХУМСКЕ: Нишлије пале минималцем у Бачкој ТополиStadion u Bačkoj Topoli

ТСЦ ПОТВРДИО БОДОВЕ ИЗ ХУМСКЕ: Нишлије пале минималцем у Бачкој Тополи

Изабраници Жозеа Муриња су после првог полувремена били у резултатском дефициту, али су головима Кристенсена и Дибале преокренули резултат и упишу важна три бода.

Играли су се фудбалери "вучице" са живцима својих навијача, јер су после 25. минута губили са 1:0, а тада је одличну асистенцију Берардија искористио Матеуш Енрике и погодио мрежу.

Од тог тренутка пробудили су се изабраници Жозеа Муриња, па су наставку меча приступили организованије. Сасуоло у 62. минуту остаје са десеторицом на терену пошто је искључен Болока, да би 14 минута касније Дибала постигао изједначујући гол из пенала.

Само шест минута касније Дибала се нашао у улози асистента, а победнички гол постигао је Кристенсен.

Свој наступ у тиму Сасуола забележио је и српски репрезентативац Урош Рачић. Он је на терен ушао у 65. минуту сусрета.

Након овог кола Рома заузима 5. позицију на табели Серије А са 24 бода, док је Сасуоло на 15. позицији са исто толико бодова.