PREOKRET ”VUČICE”: Roma slavila protiv Sasuola!

Fudbaleri Rome savladali su Sasuolo rezultatom 2:1, u okviru 14. kola Serije A.

KRAJ SERIJE POBEDA BAJERA: Remi Leverkuzena i Dortmunda FK Borusija Dortmund

KRAJ SERIJE POBEDA BAJERA: Remi Leverkuzena i Dortmunda

SJAJAN MEČ NA ETIHADU: Son dao i uzeo, na kraju remi Sitija i TotenhemaFK Mančester siti, FK Totenhem

SJAJAN MEČ NA ETIHADU: Son dao i uzeo, na kraju remi Sitija i Totenhema

TSC POTVRDIO BODOVE IZ HUMSKE: Nišlije pale minimalcem u Bačkoj TopoliStadion u Bačkoj Topoli

TSC POTVRDIO BODOVE IZ HUMSKE: Nišlije pale minimalcem u Bačkoj Topoli

Izabranici Žozea Murinja su posle prvog poluvremena bili u rezultatskom deficitu, ali su golovima Kristensena i Dibale preokrenuli rezultat i upišu važna tri boda.

Igrali su se fudbaleri "vučice" sa živcima svojih navijača, jer su posle 25. minuta gubili sa 1:0, a tada je odličnu asistenciju Berardija iskoristio Mateuš Enrike i pogodio mrežu.

Od tog trenutka probudili su se izabranici Žozea Murinja, pa su nastavku meča pristupili organizovanije. Sasuolo u 62. minutu ostaje sa desetoricom na terenu pošto je isključen Boloka, da bi 14 minuta kasnije Dibala postigao izjednačujući gol iz penala.

Samo šest minuta kasnije Dibala se našao u ulozi asistenta, a pobednički gol postigao je Kristensen.

Svoj nastup u timu Sasuola zabeležio je i srpski reprezentativac Uroš Račić. On je na teren ušao u 65. minutu susreta.

Nakon ovog kola Roma zauzima 5. poziciju na tabeli Serije A sa 24 boda, dok je Sasuolo na 15. poziciji sa isto toliko bodova.