САМБА У АРЕНИ: Бразил се осветио Орловима за пораз у Нишу

12.04.2019. 20:48
Futsal reprezentacija Srbije
Футсал репрезентација Србије / Извор: МН Press

Футсал репрезентација Србије није могла до још једног чуда.

После велике победе над Бразилом у Нишу (више прочитајте ОВДЕ), футсал репрезентација Србије је поражена од истог противника у "Штарк Арени" резултатом 5:1. Кариоке су показале да поседују велики квалитет и њихов плес у Београду Орлови нису могли да зауставе.

ВУЛЕТИЋ СА ПРЕДСТАВНИКОМ ЗВЕЗДЕ О ТИТУЛИ ИЗ 1946: Неће бити једноставно, а у причу се умешао и Спартак (ФОТО)

ГВАНГЖУ КОНАЧНО ПОБЕДИО: Погледајте УРНЕБЕСНО славље Пиксија после гола у 97. минуту (ВИДЕО)

ГАЛИЈАНИ БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Берлусконијев Милан би се данас борио за ОПСТАНАК, ево који је разлог (ФОТО)

Репрезентација Бразила је показала да је једна од најбољих на свету и убедљиво се осветила Србији за пораз у Чаиру. Орлови су дали све од себе како би направили још једно изненађење, али Селесао није имао милости.

Бразил је повео 1:0 четвртом минуту меча преко Гадеја, а само два минута касније је било 2:0. Потом је једини гол за Орлове постигао Стефан Ракић из пенала у 17. минуту утакмице, па се на паузу отишло са резултатом 2:1.

Stefan Rakić
Стефан Ракић / Извор: МН Press

Ферао је после сјајне соло акције, уз дозу среће, у 24. минуту повећао на 3:1. У финишу утакмице Бразилци су још два пута затресли мрежу Србије преко Рафаела Рата и Тадеиа, па су се са каматом реванширали за пораз у Нишу.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Јована Бракочевић.