СКАНДАЛОЗНО СУЂЕЊЕ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Због ОВОГ црвеног картона је арбитру ЗАБРАЊЕНО да суди (ВИДЕО)

06.10.2020. 20:16
Sudija, karton, crveni karton, fudbalski sudija
Судија, картон, црвени картон, фудбалски судија / Извор: МН Press

Шта му је то требало?

Доскорашњи судија Суперлиге Србије, Лазар Трипковић, направио је велики пропуст, због кога је удаљен и из Прве лиге Србије. Њему се на терет стављају велики пропусти на мечу Колубара-Раднички Сремска Митровица.

ДЕЛИЈАМА ЋЕ ЗАИГРАТИ СРЦЕ: Уго Вијеира је СЛОБОДАН играч

У ХУМСКОЈ СТАВИЛИ ТАЧКУ: Партизан послао ЕМОТИВНУ поруку Садику (ФОТО)

ОРЛОВИ ПОЛЕТЕЛИ КА ОСЛУ: Репрезентација Србије кренула на најбитнији меч у години (ФОТО)

Колубара је дуел добила 1:0, а гол је постигнут у 96. минуту меча. Трипковић је на мечу два пута свирао пенал домаћину, један је пропустио да свира.

Доделио је чак 11 жутих и један црвени картон, а посебно ће се говорити о црвеном. Чак и за стандарде српског фудбала можемо рећи да овако нешто нисмо до сада имали прилику да видимо.

Владимиру Илићу, фудбалеру Радничког, у 90. минуту је требало да изведе аут и лопта му је у једном тренутку побегла. Трипковић је то схватио као начин одузимања времена и показао му други жути картон и прерани пут у свлачионицу.

Гостујући играчи нису могли да верују шта се дешава, те су се неколико пута прекрстили због одлуке Трипковића. Он је након меча скинут са судија Прве лиге Србије, а подсетимо, недавно је био скинут и са листе Суперлиге.