Није за старо гвожђе - или ипак јесте? Роналдо извео један од најсмешнијих дриблинга које сте видели (ВИДЕО)

04.03.2024. 21:13
Ronaldo
Роналдо / Извор: Фото: Спорт Клуб printscreen

Није се прославио на овом мечу.

Ал Наср изгубио је 1:0 од Ал Аина на свом терену у првој утакмици четвртфинала Азијске лиге шампиона. Клуб из Уједињених Арапских Емирата славио је голом Суфианеа Рахимија у 44. минуту, а екипа из Саудијске Арабије покушаће то да надокнади у узвратној утакмици за седам дана.

ОДЛАЗАК ЛЕГЕНДЕ: Преминуо Кес РијверсFudbal

ОДЛАЗАК ЛЕГЕНДЕ: Преминуо Кес Ријверс

ЈУНАК 22. КОЛА СУПЕРЛИГЕ: Самед Баждар (Партизан)Junak kola

ЈУНАК 22. КОЛА СУПЕРЛИГЕ: Самед Баждар (Партизан)

ЧУДО СЕ ДОГОДИЛО: Рудеш до прве победе тек у 25. колу голом у 90 3 (ФОТО ТАБЕЛА)FK RudeÅ¡

Кристијано Роналдо имао је пет удараца према голу супарника, али пропустио је да се упише међу стрелце.

Након што је био кажњен јер је непристојно реаговао на узвике "Меси, Меси" прије неколико дана у лигашком дуелу с Ал Шабабом, Роналда су навијачи опет провоцирали узвикујући име његовог највећег ривала. Догодило се то пре утакмице и на полувремену.

Осим што је поново морао да трпи те узвике и осим пораза у ком није успио постићи гол, Роналдо се по друштвеним мрежама након сусрета помиње и због једног неуспелог покушаја дриблинга, али и због промашаја за изједначење.

Тачније, његов ударац из близине сјајно је одбранио Калид Еиса.

ОВДЕ можете видети дриблинг, док се промашај налази на ОВОМ линку.