Nije za staro gvožđe - ili ipak jeste? Ronaldo izveo jedan od najsmešnijih driblinga koje ste videli (VIDEO)

04.03.2024. 21:13
Ronaldo
Ronaldo / Izvor: Foto: Sport Klub printscreen

Nije se proslavio na ovom meču.

Al Nasr izgubio je 1:0 od Al Aina na svom terenu u prvoj utakmici četvrtfinala Azijske lige šampiona. Klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata slavio je golom Sufianea Rahimija u 44. minutu, a ekipa iz Saudijske Arabije pokušaće to da nadoknadi u uzvratnoj utakmici za sedam dana.

ODLAZAK LEGENDE: Preminuo Kes RijversFudbal

ODLAZAK LEGENDE: Preminuo Kes Rijvers

JUNAK 22. KOLA SUPERLIGE: Samed Baždar (Partizan)Junak kola

JUNAK 22. KOLA SUPERLIGE: Samed Baždar (Partizan)

ČUDO SE DOGODILO: Rudeš do prve pobede tek u 25. kolu golom u 90+3 (FOTO+TABELA)FK Rudeš

Kristijano Ronaldo imao je pet udaraca prema golu suparnika, ali propustio je da se upiše među strelce.

Nakon što je bio kažnjen jer je nepristojno reagovao na uzvike "Mesi, Mesi" prije nekoliko dana u ligaškom duelu s Al Šababom, Ronalda su navijači opet provocirali uzvikujući ime njegovog najvećeg rivala. Dogodilo se to pre utakmice i na poluvremenu.

Osim što je ponovo morao da trpi te uzvike i osim poraza u kom nije uspio postići gol, Ronaldo se po društvenim mrežama nakon susreta pominje i zbog jednog neuspelog pokušaja driblinga, ali i zbog promašaja za izjednačenje.

Tačnije, njegov udarac iz blizine sjajno je odbranio Kalid Eisa.

OVDE možete videti dribling, dok se promašaj nalazi na OVOM linku.