ШТА ЈЕ СПОРНО? Николић задовољан због победе, споменуо и пенал

08.04.2017. 20:47
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: МН Press

Партизан савладао Радник 2:1.

Фудбалери Партизана успели су да савладају Радник са 2:1 у Хумској, после игре која ипак није била на нивоу porethodnih из пролећног дела шампионата. Црно-бели су чак и губили на полувремену са 0:1, али су Јанковић и Ђурђевић са беле тачке успели да донесу победу Партизану који је тако продужио низ непобедивости на 26 утакмица. Радник је меч завршио са два играча мање пошто су искључени Френсис и Гојковић. Тренер Партизана Марко Николић рекао је да су његови фудбалери били превише нервозни у првом полувремену, али да су потом заслужено дошли до победе, из пенала који је "чист као суза".

ТРЕБА И ТО ЗНАТИ: Љубимац Гробара НЕМА милости, ПОНОВО терорише голмане (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Партизанов ПРЕОКРЕТ против Радника уз ПЕНАЛ и два ЦРВЕНА у сенци ХАОСА (ВИДЕО ГАЛЕРИЈА)

- Имали смо много проблема у првом делу, у ком смо били превише нервозни. У другом је све било другачије, дали смо гол на време, после тога смо нападали са свих страна и мислим да смо дошли до победе из пенала чистог као суза. Било је много неозбиљности у завршници, кад смо могли да дамо још неки гол - рекао је Николић.

НЕМА ТРЕНИНГА, ПРАВАЦ НА СТАДИОН: Кошаркаш Партизана пружио подршку фудбалерима (ФОТО)

Николић је рекао да је било много тешко, а да је утакмица почела непланирано, против "веома добро организоване и борбене" екипе. Тренер Партизана је честитао и противнику.

- Противник је био веома борбен, у сваки старт и дуел је ишао максимално, на граници картона, што је потпуно легитимно, а ми на то нисмо одговорили како треба у првом полувремену - рекао је Николић.