ŠTA JE SPORNO? Nikolić zadovoljan zbog pobede, spomenuo i penal

08.04.2017. 20:47
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: MN Press

Partizan savladao Radnik 2:1.

Fudbaleri Partizana uspeli su da savladaju Radnik sa 2:1 u Humskoj, posle igre koja ipak nije bila na nivou porethodnih iz prolećnog dela šampionata. Crno-beli su čak i gubili na poluvremenu sa 0:1, ali su Janković i Đurđević sa bele tačke uspeli da donesu pobedu Partizanu koji je tako produžio niz nepobedivosti na 26 utakmica. Radnik je meč završio sa dva igrača manje pošto su isključeni Frensis i Gojković. Trener Partizana Marko Nikolić rekao je da su njegovi fudbaleri bili previše nervozni u prvom poluvremenu, ali da su potom zasluženo došli do pobede, iz penala koji je "čist kao suza".

TREBA I TO ZNATI: LJubimac Grobara NEMA milosti, PONOVO teroriše golmane (VIDEO)

SUPERLIGA: Partizanov PREOKRET protiv Radnika uz PENAL i dva CRVENA u senci HAOSA (VIDEO+GALERIJA)

- Imali smo mnogo problema u prvom delu, u kom smo bili previše nervozni. U drugom je sve bilo drugačije, dali smo gol na vreme, posle toga smo napadali sa svih strana i mislim da smo došli do pobede iz penala čistog kao suza. Bilo je mnogo neozbiljnosti u završnici, kad smo mogli da damo još neki gol - rekao je Nikolić.

NEMA TRENINGA, PRAVAC NA STADION: Košarkaš Partizana pružio podršku fudbalerima (FOTO)

Nikolić je rekao da je bilo mnogo teško, a da je utakmica počela neplanirano, protiv "veoma dobro organizovane i borbene" ekipe. Trener Partizana je čestitao i protivniku.

- Protivnik je bio veoma borben, u svaki start i duel je išao maksimalno, na granici kartona, što je potpuno legitimno, a mi na to nismo odgovorili kako treba u prvom poluvremenu - rekao je Nikolić.