16°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

SUPERLIGA: Partizanov PREOKRET protiv Radnika uz PENAL i dva CRVENA u senci HAOSA (VIDEO+GALERIJA)

08.04.2017. 18:57
Jankovic
Jankovic / Izvor: MN Press

Meč 29. kola.

Partizan je u 29. kolu Superlige Srbije preokretom u drugom poluvremenu pobedio (2:1) Radnik koji je meč  okončao sa devetoricom igrača, ali je cela otakmica ostala u senci incidenta sa starta meča (pročitajte OVDE).

NEMA TRENINGA, PRAVAC NA STADION: Košarkaš Partizana pružio podršku fudbalerima (FOTO)

MENJA LI NBA SVOJ LOGO? Srbin postaje zaštitni znak (FOTO)

Crno-beli su, kao i protiv Voždovca u Kupu, odigrali veoma loše prvo poluvreme. Gosti su indolentnost igrača domaće ekipe iskoristili u 16. minutu, kad su posle lošeg postavljanja odbrane  uspeli da povedu preko Nemanje Arsenijevića.

U CENTRU PAŽNJE: Velika DRAMA u finišu, Piksi protiv velikog SRBOMRZCA bio u glavnoj ulozi (VIDEO)

ZADOVOLJNA I PONOSNA: Objavljena knjiga "Koraci", životna priča Nataše Kovačević! (FOTO)

Partizan je drugo poluvreme otvorio mnogo bolje, izabranici Marka Nikolića su napali iz svih oružja, što im se isplatilo u 53. minutu, kad je Marko Janković bio snalažljiv i poslao loptu u mrežu sa 8, 9 metara.

NI RONALDO MU NE MOŽE NIŠTA: Stefan Savić IZNERVIRAO Portugalca (VIDEO)

Mogao je Partizan ekspresno do preokreta, ali je Kosović pogodio stativu.

Partizan je od 75. minuta igrao sa igračem više, Kjeremeh je dobio drugu javnu opomenu, pa je morao da napusti teren. Ubrzo zatim, usledio je penal za Partizan, defanzivca domaćih Bojana Ostojića vukao je jedan igrač Radnika, a sudija je pokazao na belu tačku. Uroš Đurđević je preuzeo odgovornost i odlično je izveo penal.

Odmah zatim isključen je još jedan igrač gostiju, Gojković je morao van igre zbog drugog žutog kartona koji je dobio zbog prigovora.

PARTIZAN - RADNIK 2:1

STRELCI: Janković u 53. i Đurđević u 78. iz penala za Partizan, a Arsenijević u 18. za Radnik. SUDIJA: Srđan Obradović. CRVENI KARTONI: Kjeremeh u 76. i Gojković u 79. minutu (obojica Radnik).

PARTIZAN: Kljajić, Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić, Everton, Kosović, Janković (od 90+2. Đuričković), Leonardo, Tavamba (Ilić od 70), Đurđević (od 89. Jovanović).

RADNIK: Čančarević, Milinković, Gojković, Žarković, Milovanović, Pejčić, Žakula, Kjeremeh, Arsenijević, Trifunović.