СУПЕРЛИГА: Партизанов ПРЕОКРЕТ против Радника уз ПЕНАЛ и два ЦРВЕНА у сенци ХАОСА (ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА)

08.04.2017. 18:57
Jankovic
Јанковиц / Извор: МН Press

Меч 29. кола.

Партизан је у 29. колу Суперлиге Србије преокретом у другом полувремену победио (2:1) Радник који је меч  окончао са деветорицом играча, али је цела отакмица остала у сенци инцидента са старта меча (прочитајте ОВДЕ).

НЕМА ТРЕНИНГА, ПРАВАЦ НА СТАДИОН: Кошаркаш Партизана пружио подршку фудбалерима (ФОТО)

МЕЊА ЛИ НБА СВОЈ ЛОГО? Србин постаје заштитни знак (ФОТО)

Црно-бели су, као и против Вождовца у Купу, одиграли веома лоше прво полувреме. Гости су индолентност играча домаће екипе искористили у 16. минуту, кад су после лошег постављања одбране  успели да поведу преко Немање Арсенијевића.

У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ: Велика ДРАМА у финишу, Пикси против великог СРБОМРЗЦА био у главној улози (ВИДЕО)

ЗАДОВОЉНА И ПОНОСНА: Објављена књига "Кораци", животна прича Наташе Ковачевић! (ФОТО)

Партизан је друго полувреме отворио много боље, изабраници Марка Николића су напали из свих оружја, што им се исплатило у 53. минуту, кад је Марко Јанковић био сналажљив и послао лопту у мрежу са 8, 9 метара.

НИ РОНАЛДО МУ НЕ МОЖЕ НИШТА: Стефан Савић ИЗНЕРВИРАО Португалца (ВИДЕО)

Могао је Партизан експресно до преокрета, али је Косовић погодио стативу.

Партизан је од 75. минута играо са играчем више, Кјеремех је добио другу јавну опомену, па је морао да напусти терен. Убрзо затим, уследио је пенал за Партизан, дефанзивца домаћих Бојана Остојића вукао је један играч Радника, а судија је показао на белу тачку. Урош Ђурђевић је преузео одговорност и одлично је извео пенал.

Одмах затим искључен је још један играч гостију, Гојковић је морао ван игре због другог жутог картона који је добио због приговора.

ПАРТИЗАН - РАДНИК 2:1

СТРЕЛЦИ: Јанковић у 53. и Ђурђевић у 78. из пенала за Партизан, а Арсенијевић у 18. за Радник. СУДИЈА: Срђан Обрадовић. ЦРВЕНИ КАРТОНИ: Кјеремех у 76. и Гојковић у 79. минуту (обојица Радник).

ПАРТИЗАН: Кљајић, Вулићевић, Миленковић, Остојић, Милетић, Евертон, Косовић, Јанковић (од 90 2. Ђуричковић), Леонардо, Тавамба (Илић од 70), Ђурђевић (од 89. Јовановић).

РАДНИК: Чанчаревић, Милинковић, Гојковић, Жарковић, Миловановић, Пејчић, Жакула, Кјеремех, Арсенијевић, Трифуновић.