СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Јавор поново ЉУЉА! Звеканов направио ПРОБЛЕМ Лалатовићу! Јирка ПОГУРАО Нишлије!

26.10.2019. 20:20
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Мечеви 13. кола.

Највеће изненађење у 13. колу Суперлиге Србије приредила је екипа Јавора у Новом Саду. Ивањичани су зауставили захукталу Војводину и ремизирали на "Карађорђу" 2:2.

ШОК ЗА ЈОВИЋА: Лука сазнао ОЧАЈНЕ вести! Овоме се није НАДАО!

БАВАРСКА МАШИНА МЕЉЕ ЛИ МЕЉЕ: Ривалу не помажу ни ДВА пенала, а ОН је просто НЕЗАУСТАВЉИВ (ВИДЕО)

ЈОШ ЈЕДНОМ СА БЕЛЕ ТАЧКЕ: Звезди досуђен и ДРУГИ пенал у Сурдулици (ВИДЕО)

Почетак није наговештавао такав епилог, јер је Војводина већ у трећем минуту повела преко Веселиновића. Изједначио је Петковић у 19. минуту, да би у самом финишу полувремена Бојић поново довео Лале у вођство.

Шокантан реми уследио је у режији Вање Звеканова, који је у 72. минуту био прецизан, поставивши коначних 2:2 и донео велики бод Јавору.

Мачва је у Шапцу доживела нови пораз (0:1), овог пута од Лучанаца, а стрелац јединог гола био је Милош Шатара.

Раду ни вођство против фаворизованих Нишлија, није било довољно да остане непоражен против Косановићевих изабраника (1:2). Грађевинарима је предност обезбедио Дарко Бједов на старту другог дела (46.), али су Звездин играч на позајмици у Радничком Ерик Јирка (59.) и најбољи стрелац тима Нермин Хаскић обезбедили преокрет и тријумф гостима са "Чаира".

СУПЕРЛИГА 13. коло:

Петак

Напредак - Вождовац 1:1

(Гаврић 83. - Машовић 62.)

Субота

Радник - Црвена звезда 0:5

(Павков 6. п, Вукановић 12. Бен 38. 57. п, Гарсија 65.)

Мачва - Младост 0:1

(Шатара 41.)

Рад - Раднички 1:2

(Бједов 46. - Јирка 59. Хаскић 80.)

Војводина - Јавор 2:2

(Веселиновић 3. Бојић 44. - Петковић 19. Звеканов 72.)

Недеља

Инђија - Чукарички (13)

Партизан - Спартак (16)

ТСЦ - Пролетер (18)

Погледајте како изгледа мађарска тенисерка Фани Столар.

НИШТА НИЈЕ ХТЕО ДА ПРЕЋУТИ: Врањеш ЖЕСТОКО ударио по Просинечком!

ПАМТИЋЕ СУРДУЛИЦУ ЗАУВЕК: Ма какав гол, ово је нешто због чега сам ПОНОСАН

ПОСЛЕ ПЕТАРДЕ У СУРДУЛИЦИ: Милојевић истакао ЈЕДНУ ствар која му се допала

СВИ СУ БИЛИ У ШОКУ: Да ли је ово НАЈЧУДНИЈИ пенал који сте ИКАДА видели? (ВИДЕО)

ТУМБАКОВИЋ ПОНОВО О ЈОВИЋУ: Желим да разговарам са њим...