Тренер Војводине кроз Његошеве мисли истакао БРУКУ после пораза од Звезде! Са друге стране Бахар ВРЛО КРАТАК

25.11.2023. 18:09
Ranko i Bahar
Ранко и Бахар

Врло напет је био Ранко Поповић.

Фудбалери Црвене звезде савладали су Војводину у гостима резултатом 2:1 (2:1) у 16. колу Суперлиге Србије. Меч на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду обележио је Осман Букари са два поготка, док је једини стрелац за домаће био Радомир Милосављевић.

ЗВЕЗДА ЗА ЈЕДАН ГОЛ ЈАЧА: Храбра Војводина пала на "Карађорђу" (ВИДЕО)Zvezda - Vojvodina

ЗВЕЗДА ЗА ЈЕДАН ГОЛ ЈАЧА: Храбра Војводина пала на "Карађорђу" (ВИДЕО)

ЛА ЛИГА: Барселона једва до бода у Мадриду! Французу се "вратио" неспортски потез над Левандовским (ВИДЕО)FK Barselona

Мирољубив реми: Раднику и Младости по бод после меча у СурдулициAleksandar Varjačić

Мирољубив реми: Раднику и Младости по бод после меча у Сурдулици

Тренер домаћих Ранко Поповић алудирао је на неке судијске одлуке после меча и цитирао Петра Петровића Његоша.

- Са наше стране можда је могло мало искусније. А било је других ствари које су могле бити много боље. Да још важи оно "част и брука живе довјека" неки не би из куће излазили. Ово друго је постало квалитет, а не нешто чега се треба стидети. Ми ничега немамо да се стидимо. Ми смо на путу где се тражимо још увек, па је ово морала да буде нека цена - рекао је Поповић.

Иначе, у 89. минуту су два члана стручног штаба Војводине добили по црвени картон. Били су незадовољни судијским одлукама и то су платили искључењем.

Popović i Bahar
Поповић и Бахар / Извор: МН Press

Са друге стране стратег Звезде Барак Бахар све је кратко прокоментарисао.

- Кад победите, морате бити задовољни. Ово је одличан ривал, друго полувреме било је много боље за нас, али важно је да смо победили - рекао је Бахар.

То је била изјава за телевизијске камере, а нешто касније је Бахар мало образложио своје виђење меча.

- Знали смо да ће бити тешка утакмица, јер нас је дочекао лош терен, али смо били агресивни и са ставом. Прво полувреме је било одлично, док смо друго успорили, све са циљем да утакмицу приведемо крају и освојимо важна три бода против Војводине - каже он.

Већ у уторак од 21 час Звезду очекује нови меч, а противник је Јанг Бојс.

- На свака три дана играмо утакмице и морамо да се брзо опорављамо. Чека нас важан меч у Лиги шампиона и спремни смо за тај изазов - подвукао је Бахар.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.