МОРА ЈОШ ДА СЕ УЧИ: ТСЦ немоћан у Пиреју (ВИДЕО)

14.12.2023. 22:53
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Ништа од пролећа у Европи.

Фудбалери ТСЦ-а поражени су на гостовању Олимпијакосу (5:2) у шестом колу Лиге Европе.

ЛИГА ЕВРОПЕ: Ливерпул пао у Белгији! Рома и Бајер УБЕДЉИВИFK Liverpul

ЛИГА ЕВРОПЕ: Ливерпул пао у Белгији! Рома и Бајер УБЕДЉИВИ

КРАЈ ЕВРО-АВАНТУРЕ ЗА ЧУКУ: Матић - "Ово је за нас било школовање на Харварду"Igor Matić

КРАЈ ЕВРО-АВАНТУРЕ ЗА ЧУКУ: Матић - "Ово је за нас било школовање на Харварду"

ЧУКАРИЧКИ ПОРАЖЕН ОД ГЕНКА: Брђани без бодова у Лиги конференцијаFK Čukarički

ЧУКАРИЧКИ ПОРАЖЕН ОД ГЕНКА: Брђани без бодова у Лиги конференција

Гостима из Бачке Тополе је била потребна победа на овом дуелу за пласман у нокаут фазу Лиге конференција, али ни у једном тренутку нису имали промил шансе.

Домаћи су до предности стигли у 21. минуту. Ајуб Ел Каби је погодио главом после центаршута Родинеија.

Крајем првог дела игре било је 2:0. Овога пута је Поденс био стрелац. Само два минута касније већ се трећи пут тресла мрежа гостију. Поново је погодио Поденс.

Одмах на старту другог полувремена, Олимпијакос стиже до четвртог гола. Стрелац је био Панајотис Рецос.

ТСЦ је смањио резултат у 48. минуту. Ђаковац је искористио грешку одбране домаћина и мирно погодио мрежу.

Тим из Бачке Тополе је на сат времена игре остао са десет играча. Кувељић је зарадио други жути картон. Ипак, ТСЦ је и са фудбалером мање постигао гол.

Стрелац је Александар Ћирковић који се залетео на одбрану ривала, истрчао добро и на крају "боцнуо" лепо Паскалакиса.

У 67. минуту постављен је коначан резултат. Јусуф Ел Араби је постигао пети гол за своју екипу на овом мечу.

ТСЦ је тако групну фазу завршио са једним освојеним бодом.