MORA JOŠ DA SE UČI: TSC nemoćan u Pireju (VIDEO)

14.12.2023. 22:53
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press

Ništa od proleća u Evropi.

Fudbaleri TSC-a poraženi su na gostovanju Olimpijakosu (5:2) u šestom kolu Lige Evrope.

LIGA EVROPE: Liverpul pao u Belgiji! Roma i Bajer UBEDLJIVIFK Liverpul

LIGA EVROPE: Liverpul pao u Belgiji! Roma i Bajer UBEDLJIVI

KRAJ EVRO-AVANTURE ZA ČUKU: Matić - "Ovo je za nas bilo školovanje na Harvardu"Igor Matić

KRAJ EVRO-AVANTURE ZA ČUKU: Matić - "Ovo je za nas bilo školovanje na Harvardu"

ČUKARIČKI PORAŽEN OD GENKA: Brđani bez bodova u Ligi konferencijaFK Čukarički

ČUKARIČKI PORAŽEN OD GENKA: Brđani bez bodova u Ligi konferencija

Gostima iz Bačke Topole je bila potrebna pobeda na ovom duelu za plasman u nokaut fazu Lige konferencija, ali ni u jednom trenutku nisu imali promil šanse.

Domaći su do prednosti stigli u 21. minutu. Ajub El Kabi je pogodio glavom posle centaršuta Rodineija.

Krajem prvog dela igre bilo je 2:0. Ovoga puta je Podens bio strelac. Samo dva minuta kasnije već se treći put tresla mreža gostiju. Ponovo je pogodio Podens.

Odmah na startu drugog poluvremena, Olimpijakos stiže do četvrtog gola. Strelac je bio Panajotis Recos.

TSC je smanjio rezultat u 48. minutu. Đakovac je iskoristio grešku odbrane domaćina i mirno pogodio mrežu.

Tim iz Bačke Topole je na sat vremena igre ostao sa deset igrača. Kuveljić je zaradio drugi žuti karton. Ipak, TSC je i sa fudbalerom manje postigao gol.

Strelac je Aleksandar Ćirković koji se zaleteo na odbranu rivala, istrčao dobro i na kraju "bocnuo" lepo Paskalakisa.

U 67. minutu postavljen je konačan rezultat. Jusuf El Arabi je postigao peti gol za svoju ekipu na ovom meču.

TSC je tako grupnu fazu završio sa jednim osvojenim bodom.