ЈАЧИ ОД ВАР-А, ЈАЧИ ОД СИМЕОНЕОВЕ ОДБРАНЕ: Садик руком дао гол Атлетику, судија рекао - ПРИЗНАЈЕ СЕ (ВИДЕО9

03.09.2022. 21:29
Sadik
Садик / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Ово само Умар може.

Фудбалери Реал Сосиједада ремизирали су са Атлетиком Мадридом резултатом 1:1, а стрелац је био Умар Садик. Бивши ас Партизана је постигао гол на дебију за Сосиједад, у који је дошао пре неколико дана из Алмерије.

МЕРИДИАН НАГРАДИО ЈОШ ЈЕДНОГ ИГРАЧА: Ненад се придружује “Орловима” у Катару - играј и ти и нађи се на Мундијалу!

МАЛО ЈЕ РЕЋИ СПЕКТАКЛ: МВП Леао носио Милан до победе над Интером, овај тим је МАШИНЕРИЈА (ВИДЕО)

ЈОВИЋ ТРАГИЧАР ВИОЛЕ: Лука промашио пенал, Фиорентина прокоцкала шансу против Јувентуса (ВИДЕО)

Утакмица је почела добро по госте који су повели већ у петом минуту. Велика гужва настала је у казненом домаћина после корнера, а у њој се најбоље снашао Мората и у 5. минуту је било 0:1.

Садик је прилику за деби добио на полувремену пошто је заменио Сорлота.И за гол му је било потребно свега десет минута.

Sadik
Садик / Извор: Фото: Reddit printscreen

У 55. минуту некадашњи нападач Партизана се прикрао иза заспалог Мандаве, а онда лопту сместио иза леђа Облака. На успореном снимку из угла гола видело се да је Умар изгледа руком постигао погодак, међутим ВАР судије то нису виделе.

У петом колу ЛаЛиге Сосиједад 11. септембра гостује Хетафеу, док Атлетико дан раније дочекује Селту.