ЗАПОЧЕО МИТРОВИЋ, ЗАВРШИО МИЛИНКОВИЋ САВИЋ: Поред тога Ал Хилал је постигао још седам голова (ВИДЕО)

25.11.2023. 18:19
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Убедљив тријумф тима наших интернационалаца који се налази на челу табеле.

Саудијски Ал Хилал српски фудбалера Александра Митровића и Сергеја Милинковића Савића показао је "бруталност" у домаћој лиги. Победили су у гостима Ал Хизам невероватним резултатом 9:0 (3:0).

Тренер Војводине кроз Његошеве мисли истакао БРУКУ после пораза од Звезде! Са друге стране Бахар ВРЛО КРАТАКRanko i Bahar

ЗВЕЗДА ЗА ЈЕДАН ГОЛ ЈАЧА: Храбра Војводина пала на "Карађорђу" (ВИДЕО)Zvezda - Vojvodina

ЗВЕЗДА ЗА ЈЕДАН ГОЛ ЈАЧА: Храбра Војводина пала на "Карађорђу" (ВИДЕО)

ЛА ЛИГА: Барселона једва до бода у Мадриду! Французу се "вратио" неспортски потез над Левандовским (ВИДЕО)FK Barselona

Први гол је био дело Митровића. Погодио је у 14. минуту на асистенцију Ал-Бурјака, а то му је 11. гол ове сезоне у лиги.

После тога је све било лакше. Погађали су још Кано у 32, Ал Кахтани у 43, Малком у 52, 55. и 85. минуту, Ал Шехри у 81, Ал Бурјак у 85 (асистенција Милинковић-Савић), да би у 93. минуту тачку на и ставио још један Србин Сергеј Милинковић-Савић.