ЕФЕС ПРЕГАЗИО ФЕНЕР: Мицић доминирао, Гудурић одличан у поразу своје екипе

30.01.2022. 20:58
Vasilije Micić
Василије Мицић / Извор: Профимедиа

Изабраници Ергина Атамана демонстрирали силу.

У дербију 19. кола турске Супер лиге Анадолу Ефес је убедљиво поразио екипу Фенербахчеа резултатом 91:71.

НАЈЕЗДА ЏЕКПОТОВА НА МЕРИДИАН ONLINE КАЗИНУ У 2021. ИСПЛАЋЕНО ВИШЕ ОД 1.5 МИЛИОНА ЕВРА!

ОТКРИВЕНА СИТУАЦИЈА СА ПОЈАЧАЊЕМ У ЗВЕЗДИ: Радоњић после победе најмање причао о утакмици

ЦРВЕНО-БЕЛИ СИГУРНИ: Звезда савладала Морнар за нову рецку у регионалном такмичењу

Победнички тим је предводио сјајни Василије Мицић, који је за 29 минута забележио 26 поена уз 4 скока и 7 асистенција. Родриг Бубоа је убацио 14, Тибор Плајс је додао 13 поена.

У Фенербахчеу је најефикаснији био Пијерија Хенри, уписао је 24 поена, 5 скокова и 2 асистенције. Марко Гудурић је за 24 минута убацио 21 поен.

Упркос поразу, екипа Саше Ђорђевића задржала је прво места са учинком 15-4, Ефес је на другој позицији са 14-4 уз утакмицу мање.

Најновије вести о кошарци прочитајте ОВДЕ.