ЕВО ГА ИГРАЧ ЗА ПАРТИЗАН: Саша Ђорђевић уручио "захвалницу" Копривици
Крај у Турској
Српски кошаркаш Балша Копривица завршио је своју једногодишњу епоху у Бахчешехиру.
На место шефа струке је недавно ангажован Саша Ђорђевић и брзо је почео да кроји тим.
Продужена је сарадња са Малакајем Флином, ангажован је МВП турске лиге Маркис Рид, а неколико играча је добило захвалнице – међу њима и Балша Копривица.
- Наш клуб и Балша Копривица споразумно су завршили сарадњу. Балша је у наш тим стигао уочи сезоне 2025/26, а овом приликом желимо да му захвалимо на свему што је пружио у нашем дресу и пожелимо много среће и успеха у наставку каријере - саопштили су из Бахчешехира.
Бивши центар Партизана је забележио 21 наступ у Еврокупу (5,5 поена и 3,2 скока), као и 15 наступа у турском шампионату (5,7 поена и 3,5 скока).
Не би било изненађујуће да се Копривица и врати у редове црно-белих. Разлог за то лежи у томе што Партизан има намеру да у наредној сезони "појача" српску базу играча.