EVO GA IGRAČ ZA PARTIZAN: Saša Đorđević uručio "zahvalnicu" Koprivici
Kraj u Turskoj
Srpski košarkaš Balša Koprivica završio je svoju jednogodišnju epohu u Bahčešehiru.
Na mesto šefa struke je nedavno angažovan Saša Đorđević i brzo je počeo da kroji tim.
Produžena je saradnja sa Malakajem Flinom, angažovan je MVP turske lige Markis Rid, a nekoliko igrača je dobilo zahvalnice – među njima i Balša Koprivica.
- Naš klub i Balša Koprivica sporazumno su završili saradnju. Balša je u naš tim stigao uoči sezone 2025/26, a ovom prilikom želimo da mu zahvalimo na svemu što je pružio u našem dresu i poželimo mnogo sreće i uspeha u nastavku karijere - saopštili su iz Bahčešehira.
Bivši centar Partizana je zabeležio 21 nastup u Evrokupu (5,5 poena i 3,2 skoka), kao i 15 nastupa u turskom šampionatu (5,7 poena i 3,5 skoka).
Ne bi bilo iznenađujuće da se Koprivica i vrati u redove crno-belih. Razlog za to leži u tome što Partizan ima nameru da u narednoj sezoni "pojača" srpsku bazu igrača.