КОНАЧНО: Сале ОЧИТАО лекцију Тринкијерију и СРУШИО Бамберг (ФОТО)

19.03.2017. 23:10
Aleksandar Đorđević
Александар Ђорђевић / Извор: МН Press

Тим нашег селектора забележио 21. победу ове сезоне у Бундеслиги.

Минхенски Бајерн победио је екипу Бамберга у 26. колу немачке Бундеслиге, резултатом 67:59, а то је био 21. тријумф изабраника Александра Ђорђевића, а први над шампионом Немачке ове сезоне.

У претходних осам дуела ових тимова Бамберг предвођен тренером Тринкијеријем је излазио као победник, а данас се најзад посрећило Ђорђевићевим пуленима. На старту утакмице је вођена равноправна борба, домаћин је прву деоницу завршио са два поена вишка, да би Бамберг на полувремену имао поен предности.

АБА ПЛЕЈ-ОФ: Партизан пропустио шансу за брејк у Загребу (ВИДЕО)

АБА ПЛЕЈ-ОФ: Звезда без милости против Будућности, рутински до 1:0 (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Међутим одлучујућу трећу четвртину Бајерн је добио убедљиво (22:9) и до краја сачувао предност и заслужено победио.

САД ЈЕ БАР ЈАСНО: Тодорић открио да ли ће се Луковић опоравити до суботе (ФОТО)

У тиму Бавараца је најбољи био Ник Џонсон са 12 поена, три скока и две асистенције, а одличан учинак имао је и Владимир Лучић, 11 поена и три скока, док је бивши играч Звезде Маик Цирбес забележио 10 поена и седам скокова.

У гостујућој екипи 13 поена је постигао Зисис, по 10 су укњижили Тајс и Мекнил, а Мели осам поена и девет скокова.

На табели води Улм са учинком 25-0, следе Бамберг 23-2 и Бајерн 21-3...