KONAČNO: Sale OČITAO lekciju Trinkijeriju i SRUŠIO Bamberg (FOTO)

19.03.2017. 23:10
Aleksandar Đorđević
Aleksandar Đorđević / Izvor: MN Press

Tim našeg selektora zabeležio 21. pobedu ove sezone u Bundesligi.

Minhenski Bajern pobedio je ekipu Bamberga u 26. kolu nemačke Bundeslige, rezultatom 67:59, a to je bio 21. trijumf izabranika Aleksandra Đorđevića, a prvi nad šampionom Nemačke ove sezone.

U prethodnih osam duela ovih timova Bamberg predvođen trenerom Trinkijerijem je izlazio kao pobednik, a danas se najzad posrećilo Đorđevićevim pulenima. Na startu utakmice je vođena ravnopravna borba, domaćin je prvu deonicu završio sa dva poena viška, da bi Bamberg na poluvremenu imao poen prednosti.

ABA PLEJ-OF: Partizan propustio šansu za brejk u Zagrebu (VIDEO)

ABA PLEJ-OF: Zvezda bez milosti protiv Budućnosti, rutinski do 1:0 (FOTO GALERIJA)

Međutim odlučujuću treću četvrtinu Bajern je dobio ubedljivo (22:9) i do kraja sačuvao prednost i zasluženo pobedio.

SAD JE BAR JASNO: Todorić otkrio da li će se Luković oporaviti do subote (FOTO)

U timu Bavaraca je najbolji bio Nik Džonson sa 12 poena, tri skoka i dve asistencije, a odličan učinak imao je i Vladimir Lučić, 11 poena i tri skoka, dok je bivši igrač Zvezde Maik Cirbes zabeležio 10 poena i sedam skokova.

U gostujućoj ekipi 13 poena je postigao Zisis, po 10 su uknjižili Tajs i Meknil, a Meli osam poena i devet skokova.

Na tabeli vodi Ulm sa učinkom 25-0, slede Bamberg 23-2 i Bajern 21-3...