РЕЗУЛТАТ КАО ПОРУЧЕН ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН: Будућност и Цедевита одиграли неизвесну завршницу

30.01.2022. 21:17
Džastin Kobs
Џастин Кобс / Извор: Фото: АБА лига/Будућност ВОЛИ

Дерби кола одигран у Подгорици.

Кошаркаши Будућности савладали су у Подгорици екипу Цедевита Олимпије у дербију 18. кола АБА лиге и тако остварили 12. победу у сезони, док су гости из Љубљане доживели седми пораз.

НАЈЕЗДА ЏЕКПОТОВА НА МЕРИДИАН ONLINE КАЗИНУ У 2021. ИСПЛАЋЕНО ВИШЕ ОД 1.5 МИЛИОНА ЕВРА!

ЕФЕС ПРЕГАЗИО ФЕНЕР: Мицић доминирао, Гудурић одличан у поразу своје екипе

ОТКРИВЕНА СИТУАЦИЈА СА ПОЈАЧАЊЕМ У ЗВЕЗДИ: Радоњић после победе најмање причао о утакмици

Бољи ривал у првом полувремену су били Подгоричани што је показивао и семафор па су на велики одмор отишли са вођством 51:45, мада су гости имали у једном тренутку друге четвртине шест поена предности. Почетком треће деонице је Будућност имала максималних плус девет (54:45), али је Цедевита Олимпија успела да се врати у меч, а затим и да уведе утакмицу у неизвесну завршницу када је изједначила на 87:87 49 секунди пре краја. Међутим, Кобс је у наредном нападу погодио тројку, а затим је у пенал завршници Будућност осигурала тријумф.

Џастин Кобс је са 17 поена предводио Будућност, док је Вили Рид постигао 14. Зоран Драгић је био најефикаснији у редовима гостију са 20 поена, три мање је постигао Џејкоб Пулен.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.