Све изнео на сто! Наваро направио прве кораке у Звезди
Не троши време
Нови тренер Црвене звезде Ибон Наваро допутовао је у Београд и без много одлагања кренуо са припремама за сезону која је пред њим.
Шпански стручњак прве дане у српској престоници искористио је за упознавање са функционисањем клуба, обилазак инфраструктуре и разговоре са руководством црвено-белих.
Како је саопштила Црвена звезда, током Наварове посете обављени су иницијални састанци на којима су дефинисани први кораци и смернице за наредну такмичарску годину. Иако детаљи разговора нису објављени, јасно је да је планирање нове сезоне већ увелико почело.
Обилазак клуба и упознавање са условима за рад
Током боравка у Београду, Наваро је обишао клупске просторије, тренинг центар и дворану у којој ће његов тим играти домаће утакмице. Посебан део посете био је посвећен упознавању са историјом и традицијом клуба.
Шпански тренер посетио је и Мали Калемегдан, место које заузима посебно место у историји Црвене звезде и српске кошарке, где су постављени темељи једног од најтрофејнијих клубова у региону.
Састанак са Дрчелићем и планови за будућност
Важан део посете били су разговори са председником клуба Жељком Дрчелићем, током којих су разматрани планови за предстојећу сезону и даљи развој екипе. Црвено-бели желе да направе искорак на свим фронтовима, па ће Наваро имати значајну улогу у креирању тима који ће одговорити високим амбицијама клуба.
- Добро нам дошао тренеру и много среће у раду - написала је Звезда на свом званичном налогу.
Најновије вести о Црвеној звезди можете наћи на линку - KK Црвена звезда.