Sve izneo na sto! Navaro napravio prve korake u Zvezdi
Ne troši vreme
Novi trener Crvene zvezde Ibon Navaro doputovao je u Beograd i bez mnogo odlaganja krenuo sa pripremama za sezonu koja je pred njim.
Španski stručnjak prve dane u srpskoj prestonici iskoristio je za upoznavanje sa funkcionisanjem kluba, obilazak infrastrukture i razgovore sa rukovodstvom crveno-belih.
Kako je saopštila Crvena zvezda, tokom Navarove posete obavljeni su inicijalni sastanci na kojima su definisani prvi koraci i smernice za narednu takmičarsku godinu. Iako detalji razgovora nisu objavljeni, jasno je da je planiranje nove sezone već uveliko počelo.
Obilazak kluba i upoznavanje sa uslovima za rad
Tokom boravka u Beogradu, Navaro je obišao klupske prostorije, trening centar i dvoranu u kojoj će njegov tim igrati domaće utakmice. Poseban deo posete bio je posvećen upoznavanju sa istorijom i tradicijom kluba.
Španski trener posetio je i Mali Kalemegdan, mesto koje zauzima posebno mesto u istoriji Crvene zvezde i srpske košarke, gde su postavljeni temelji jednog od najtrofejnijih klubova u regionu.
Sastanak sa Drčelićem i planovi za budućnost
Važan deo posete bili su razgovori sa predsednikom kluba Željkom Drčelićem, tokom kojih su razmatrani planovi za predstojeću sezonu i dalji razvoj ekipe. Crveno-beli žele da naprave iskorak na svim frontovima, pa će Navaro imati značajnu ulogu u kreiranju tima koji će odgovoriti visokim ambicijama kluba.
- Dobro nam došao treneru i mnogo sreće u radu - napisala je Zvezda na svom zvaničnom nalogu.
Najnovije vesti o Crvenoj zvezdi možete naći na linku - KK Crvena zvezda.