ОДМАХ ЈЕ САСЕКАО НОВИНАРЕ: Новак ОДБИО да одговори на ово питање
Српски тенисер Новак Ђоковић није желео да говори о проблемима које је имао на дуелу са Дином Прижмићем.
Наш играч је елиминисан (2:1) у другом колу Мастерса у Риму.
Ђоковић је имао евидентних физичких проблема од старта другог сета.
- Надам се да разумете да нећу говорити о томе. Желим да честитам Дину. Заслужено је данас победио. Да, дошао сам да одиграм један или више мечева. Нажалост, само један. У реду је. Драго ми је макар што сам се борио до краја. Желим да захвалим публици. Било је невероватно још једном. Мислим, подршка и љубав коју добијам су нешто што никада не узимам здраво за готово - рекао је Ђоковић новинарима у Риму.
Колико је тешка била припрема за овај турнир?
- Искрено, није идеална припрема. Не могу да се сетим када сам последњи пут у последњих неколико година имао припрему без неке врсте физичких проблема или здравствених тегоба пред турнир. Увек постоји нешто. То је нека нова реалност са којом морам да се носим. Да, фрустрирајуће је. У исто време, моја је одлука да и даље наступам у таквом стању и под таквим околностима. Тако је како је - истакао је Ноле.
А, шта ће бити на Ролан Гаросу, да ли мисли да ће бити у топ форми у Паризу?
- Не знам. Надам се (уз осмех). Видећемо шта ће се десити - закључио је Новак Ђоковић.