ODMAH JE SASEKAO NOVINARE: Novak ODBIO da odgovori na ovo pitanje
Srpski teniser Novak Đoković nije želeo da govori o problemima koje je imao na duelu sa Dinom Prižmićem.
Naš igrač je eliminisan (2:1) u drugom kolu Mastersa u Rimu.
Đoković je imao evidentnih fizičkih problema od starta drugog seta.
- Nadam se da razumete da neću govoriti o tome. Želim da čestitam Dinu. Zasluženo je danas pobedio. Da, došao sam da odigram jedan ili više mečeva. Nažalost, samo jedan. U redu je. Drago mi je makar što sam se borio do kraja. Želim da zahvalim publici. Bilo je neverovatno još jednom. Mislim, podrška i ljubav koju dobijam su nešto što nikada ne uzimam zdravo za gotovo - rekao je Đoković novinarima u Rimu.
Koliko je teška bila priprema za ovaj turnir?
- Iskreno, nije idealna priprema. Ne mogu da se setim kada sam poslednji put u poslednjih nekoliko godina imao pripremu bez neke vrste fizičkih problema ili zdravstvenih tegoba pred turnir. Uvek postoji nešto. To je neka nova realnost sa kojom moram da se nosim. Da, frustrirajuće je. U isto vreme, moja je odluka da i dalje nastupam u takvom stanju i pod takvim okolnostima. Tako je kako je - istakao je Nole.
A, šta će biti na Rolan Garosu, da li misli da će biti u top formi u Parizu?
- Ne znam. Nadam se (uz osmeh). Videćemo šta će se desiti - zaključio je Novak Đoković.