Министарка привреде Адријана Месаровић изјавила је, на Седници Републичког штаба за ванредне ситуације у Палати Србија да 13.603 потрошача у земљи тренутно нема обезбеђено уредно напајање електричном енергијом или 0,35 одсто и рекла да се очекује да до краја дана или евентуално сутра сви добију струју.
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!