"Ја их још једанпут позивам на дијалог" Вучић блокадерима: То је добро за њих, то је добро за све нас
Председник Србије Александар Вучић изјавио је у Пекингу да су инциденти у Београду неприхватљиви и поново позвао на дијалог, истичући да се, како је навео, на протестима бележи пад броја учесника и пораст тензија.
24.05.2026.
09:07
Коментари (0)