Директор Гранда потврдио да је завршено поглавље "Звезда Гранда" и "Никад није касно" - открио шта нас чека од септембра
Велике промене у култним емисијама.
Директор Гранд продукције Горан Шљивић сумирао је утиске, након заврштека још једне сезоне и финала емисија "Звезде Гранда" и "Никад није касно". Он је заголицао машту публике најавом изненађења за јесен.
Директор Гранд продукције, није крио понос због огромног успеха формата који су и ове године приковали гледаоце за екране.
– Са синоћним финалом „Никад није касно“ затварамо поглавље у овој сезони што се тиче емисија, али од данас већ крећу припреме за нову сезону – изјавио је Шљивић, стављајући до знања да машинерија не стаје.
Открио шта нам предстоји
Иако певачи, такмичари и жири одлазе на заслужену летњу паузу, за продукцију очигледно нема одмора. Аудиције за наредну сезону "Звезда Гранда" су већ успешно одржане, а интересовање је огромно.
– Пријавило се преко четири хиљаде кандидата, имамо сјајне кандидате и предстоји нам одлична сезона – открио је директор Гранда и додао да пријаве за нову сезону такмичења ветерана "Никад није касно" још увек трају.
Оно што је посебно заинтригирало јавност јесу најављене иновације у добро познатим форматима.
– Спремамо новине, али то нека остане тајна до септембра – мистериозно је поручио Шљивић, најављујући свеж почетак од јесени.
Подсетимо, велику победу у "Звездама Гранда" однео је талентовани Бојан Илиевски, док је престижна награда која носи име „Саша Поповић“ припала Тамари Даниловић.
Када је реч о емисији „Никад није касно“, статуу од стране стручног жирија добила је Ивана Шалипур Лола, победник СМС гласања је Виктор Димитриевски, док је публика путем Фејсбука највише гласова дала Јасмину Селмановићу.
Блиц/Ивана Микић