Анита ће полудети кад за ово сазна: Ево шта су радили Маја и Лука, а скривали су од свих
Потпуно нова сазнања која бацају ново светло на дешавања у Белој кући.
У новом издању емисије "Питао бих за друга" на РЕД телевизији водитељи Стефан Милошевић Панда и Јован Илић угостили су Нину Калину, другарицу Тање Богиње и бившег учесника "Елите" Милана Стојичковића.
Милан је открио да су Маја Маринковић и Лука Вујовић тајно комуницирали преко њега.
- Лука је потајно комуницирао са Мајом преко мене. Анели је рекла да је видела то кад је ушла, да се гледају, комуницирају. Ја сам му био најближи и она је преко мене испитивала шта он говори, а Лука је преко мени говорио да јој дам шта треба - говорио је Милан.
- Да Анита није упала у причу, да ли би завршио са Мајом? - питао је Јоца.
- Мислим да не би јер је Маја неко ко вага и то не воли, а Асмин је другачији.
- Како ти делује Анита? - питао је Јоца.
- Ја сам једном рекла да је она невероватно лепа, али и невероватно глупа. Не знам како је после победе могла опет да уђе у ријалити. Она је причала да ће ово бити њена сезона и дупла круна, а онда је завршила са Филипом. Емотиван растанак са дететом, а онда га више никад није споменула - говорила је Калина.
- Сви су се они заиграли. Лука је имао озбиљну подршку са Анели и сад је мислио да ће са Анитом да то надмаши. Кад су биле журке и поклони Анели је растурила све - додао је Милан.