"Постоје проблеми, такмичари мисле да намештамо" Маре као члан жирија о финалу "Никад није касно"
Истакао да је ту да од старијих људи направи звезде иако то није увек лако.
Саша Милошевић Маре стални је члан жирија такмичења "Никад није касно". Саша је пред финале потвдрио да има трему, јер је одговорност велика.
Саша је навео да ипак зна да дође до проблема у такмичењу "Никад није касно", али да је музика најбитнија и да она увек победи.
- На естради су подједнако заступљени и мушкарци и жене. Топ 10 ако причамо то је то. Мало је теже је направити звезду од старијих кандидата, они већ имају своје изграђене ставове, од животних до музичких стилова - рекао је и додао:
- Слушам ја њих, слушају и они мене. Има кандидата који су и у позним годинама направили озбиљнија имена, успела је ова читава мисија. Мени је данас посебан дан, 92 рођендан моје мајке. Надам се да ће све бити у знаку музике, само то има смисла. Има проблема, људи су сумњичави, да се неко ту мува. Овде смо да дамо људима шансу, често се то у то претвори, мени буде кад чујем такве ствари.
О сарадњи са Александром Пријовић
Маре је проговорио о сарадњи са Александом Пријовић.
- Радио сам са Александром Пријовић на новом албуму, она је интелигентна и хиперталентована. Она је перфектна за сарадњу. Лако се долази до резултата са њом. Филип и Александра су сјајан тандем, суштина њиховог успеха су њих двоје.
Блиц/Драгана Јанковић